Menu

We Stream Moment

WE STREAM MOMENT

Trójmiejski projekt streamingowy z muzyka klubową realizowany i nadawany z gdyńskiej restauracji Chwila Moment oraz eventów specjalnych realizowanych w klubach Trójmiasta (Sfinks700, Protokultura…)

Pomysł wcielił w życie Krzysztof Jancen aka Ricardo, szef agencji eventowej Portobello Group, inicjator i organizator wielu aktywności w Trójmieście, z których można wspomnieć marki Seazone Music & Conference czy Big Boat Party. Do realizacji projektu dołączyła współpracująca firma medialna Volta Communications prowadzona przez Karola Zamorskiego oraz gdyńska restauracja Chwila Moment, z której prowadzony jest streaming.

We Stream Moment na żywo pojawia się w piątki będąc transmisją audio-video z zaproszonymi DJ-ami i czasem liveactami. We Stream Moment można doświadczyć na żywo w lokalu, lub słuchać i oglądać siedząc wygodnie w domu, na komputerze czy innym urządzeniu mobilnym w trakcie trwania transmisji lub offline.

WSM wystartował w 1.09.2017 i ma za sobą edycje, podczas których pojawiły się dziewczyny Sagia, Diana D’Rouze, Wiosna, ASQ oraz męskie towarzystwo m.in. ekipa Deep Sesje, DEAS, A_Gim, Seb Skalski, neeVald, Vacos, Concept Of Thrill, Cranz, Luke Erb, David Sonido, E.F.G, Bizzmo, Mad Cannabeatz, Marboc, Tuxedo, MiT, Fresh, Sam Wolff jako liveact oraz współtworzący projekt Ricardo, Tekk (Bartek Pałka, odpowiadający także za bookingi) i dRWAL (czyli Jarek Drążek dbający m.in. o poprawność polskich znaków w tekście i sens zdań w DJ-skich biografiach).

Kolejne nazwiska są zazwyczaj ogłaszane z tygodniowy wyprzedzeniem, więc by być poinformowanym wystarczy śledzić kanały społecznościowe WSM (Facebook, Instagram).